Rezervácia vyšetrenia online
 

Optika Exclusiv / Rezervácia vyšetrenia online

Rezervácia vyšetrenia online

Aby sme vám čo najviac zjednodušili proces, ako sa u nás objednať na niektoré z vyšetrení zraku, spustili sme možnosť objednať sa on-line len niekoľkými kliknutiami. Nižšie nájdete zoznam konkrétnych vyšetrení, na ktoré je možné sa takýmto spôsobom objednať. Pri každom z nich je aj podrobnejší popis, aby bolo jasné, ktorý typ je pre vás ten vhodný. Uvedené sú aj orientačná dĺžka trvania a cena. V prípade akýchkoľvek nejasností nás kontaktujte telefonicky, mailom alebo nás navštívte osobne.

Refrakčné vyšetrenie zraku

Základné očné vyšetrenie, ktoré by mal absolvovať v určitých intervaloch každý z nás. Vyšetrenie zahŕňa naozaj precízne stanovenie dioptrickej korekcie, kontrolu binokulárnej spolupráce očí + záťažové testy, kontrolu predného segmentu oka a screening ďalších očných štruktúr s výnimkou sietnice. Aspoň raz za dva roky by ho mal absolvovať každý z nás. U ľudí po päťdesiatke, alebo u tých čo majú prácu náročnejšiu na oči (napríklad dlhodobá práca pri počítači) by mali byť návštevy raz ročne.

Dĺžka trvania: 40-60 minút

Cena: 42 Eur ( pri kúpe celých okuliarov 18 Eur)

Objednať sa online

1. aplikácia kontaktných šošoviek

Každý, kto má záujem nosiť kontaktné šošovky by mal absolvovať odbornú vstupnú aplikáciu kontaktných šošoviek. Súčasťou 1.aplikácie je kompletné refrakčné vyšetrenie zraku, kontrola predného segmentu oka, zistenie parametrov rohovky a zaučenie ako manipulovať s kontaktnými šošovkami. Vyšetrenie je určené pre toho, kto ešte kontaktné šošovky nikdy nenosil, alebo ich nemal aplikované u nás. Je to vlastne vstupné vyšetrenie, ktoré sa v takomto rozsahu absolvuje iba raz.

Dĺžka trvania: 70-90 minút

Cena: 54 Eur

Objednať sa online

2. aplikácia kontaktných šošoviek

Keď už kontaktné šošovky nosíte a mali ste ich aplikované u nás je potrebné v určitých intervaloch absolvovať tento typ vyšetrenia. Súčasťou je kompletné refrakčné vyšetrenie zraku, kontrola predného segmentu oka, v prípade zmeny dioptrie vyskúšanie aj nových kontaktných šošoviek. Vyšetrenie je dobré absolvovať aspoň raz za dva roky, u starších ľudí alebo u tých s náročnejšou prácou pre oči aj raz ročne.

Dĺžka trvania: 60-70 minút

Cena: 48 Eur

Objednať sa online

Kontrola na kontaktné šošovky

Každý nositeľ kontaktných šošoviek by mal absolvovať kontrolu s nasadenými kontaktnými šošovkami. Kontroluje sa pri tom, v akom stave sa nachádza predný segment oka, ako sa chová a ako vyzerá kontaktná šošovka a taktiež sa skontroluje zraková ostrosť pri nasadených kontaktných šošovkách. Kontrolu na kontaktné šošovky je dobré absolvovať raz ročne, ak sú ale šošovky nosené často (5-7 dní v týždni), tak odporúčame kontrolu raz za pol roka.

Dĺžka trvania: 20-30 minút

Cena: 18 Eur

Objednať sa online

Meranie očného tlaku

Meranie očného tlaku patrí medzi základné preventívne vyšetrenia, ktoré by mal pravidelne absolvovať každý z nás. U ľudí vo vyššom veku alebo u tých s predispozíciou ku glaukom by malo byť ešte častejšie. Pri vyšetrení sa meria okrem samotného tlaku aj hrúbka rohovky, ktorá má vplyv na výsledné hodnoty. Vyšetrenie je bezkontaktné a bezbolestné.

Dĺžka trvania: 5-10 minút

Cena: 6 Eur

Objednať sa online

Vyšetrenie farbocitu

Vyšetrenie farbocitu je špeciálne vyšetrenie, pri ktorom sa kontroluje porucha vnímania farieb. Rôznymi testami sa zisťuje, do akej miery je možné poruchu farebného videnia korigovať. Predchádza mu kompletné refrakčné vyšetrenie, bez ktorého nie je možné pokračovať v samotnom vyšetrení farbocitu.

Dĺžka trvania: 80-100 minút

Cena: 60 Eur

Objednať sa online

Všetky vyšetrenia, ktoré robievame sú úplne bezbolestné a nie je potrebné rozkapávanie. Venovať sa vám budú skutočný odborníci s dlhoročnými skúsenosťami a vyšetrovaný budete za použitia tých najmodernejších prístrojov a s využitím najnovších metód.

Čo môžem urobiť, aby moje oči pri počítači netrpeli?

Zadajte svoj email a stiahnite si E-book, kde sa dozviete niekoľko dôležitých informácií o tom,
ako udržať oči v dobrom stave aj pri dlhodobej práci pri počítači.

ebook zadarmo

Napísali o nás

Kupovala som u Vás len slnečné okiliare. Pred tým som mala veľa lacných nekvalitných okuliarov, ale uvedomila som si, že je nutné si svoj zrak chrániť a preto som sa rozhodla kupovať kvalitné okuliare u vás. Kvalitné výrobky za rozumné ceny a veľmi milý personál. Aj dlhšie, po kúpe okuliarov som si mohla u vás dať okuliare upraviť, bez toho aby som vám musela predkladať doklad o tom, že okuliare boli zakúpené u vás. Možno by som zmenila dizajn internetovej stránky v porovnaní s inými. Pri kúpe okuliarov určite opäť navštívim vašu predajňu a odporúčam známym.

Denisa Tomečková

slnečné okuliare

Naozaj dobre vidím, bola som vždy spokojná aj s vybraným rámom, chcem vyzdvihnúť služby pri vyšetrení zraku - precízne stanovovanie potrebných dioptrií, dodržanie času pri objednaní. Empatia, trpezlivosť a ochota pracovníčok optiky, aspoň tých, ktoré s nami komunikovali pri výbere rámov. V niektorých obdobiach je o niečo menší výber rámov. Boli by sme radi, ak by sa zachoval štýl práce tejto optiky, hoci chápeme, že pri ponuke iných /ponúkané veľké zľavy/ je to dosť ťažké. Kvalitu máme radi, okuliare nosíme každý a chceme s nimi dobre vyzerať - môžu byť aj trošku drahšie, ale trendové.

Beata Horváthová

vyšetrenie zraku, dioptrické okuliare, slnečné okuliare

Prišla som so sťažnosťou na zakúpené šošovky. Dostala som dokonalé vysvetlenie a od vtedy celá naša rodina nikdy nevkročila do inej optiky, Ročne vyšetrený zrak a vždy dokonalé okuliare, šošovky na mieru. Vysoká odbornosť, starostlivosť, individuálny prístup. Ste naša rodinná optika - pán Sulek ml. naše oči tak dokonale pozná, že mame vo vás obrovskú dôveru. Chýbajúce parkovanie - veľmi sa teším, že budete mať parkovacie miesta pre zákazníkov. Veľmi vám prajeme, aby v nových priestoroch sa vám darilo ešte viac.

Inge Miškovská

vyšetrenie zraku, aplikácia kontaktných šošoviek, dioptrické okuliare, slnečné okuliare, kontaktné šošovky

Zoznam všetkých recenzií

Kontakt

Ak hľadáte kvalitu, módnosť a vysokú odbornosť - našli ste nás správne! Presvedčte sa sami a navštívte nás.

 

VISUM očné štúdio

  • Adresa: Dunajská 25, 811 08 Bratislava
  • Telefón: +421 2 544 104 93, +421 2 544 338 78
  • Mobil: +421 905 450 973
  • Email: info@optikaexclusiv.sk

Otváracie hodiny

  • Pondelok - Piatok 9:00 - 18:00
  • Sobota 10:00 - 14:00
  •  Nedeľa - Zatvorené

Ochrana osobných údajov