Rezervácia vyšetrenia online
 

Optika Exclusiv / Produkty / Značky / Tom Ford

Tom Ford

TOM FORD je charizmatický a úspešný americký módny návrhár. Značka nesúca jeho meno je synonymom pre dokonalosť, štýl a osobitosť. Modely okuliarových rámov TOM FORD sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú dômyselnosť a  detailnosť, to všetko v dobovom štýle 60. rokov. Tieto okuliare sú jednoducho veľkolepé. Ste fanúšikmi RETRO štýlu? Potom je značka okuliarov TOM FORD určená práve pre Vás!

Thomas Carlyle "Tom" Ford najprv pôsobil ako úspešný herec a potom sa dal na dráhu návrhára. Značku TOM FORD založil v roku 2006. Predtým bol kreatívnym riaditeľom módnych domov Gucci a Yves Saint Laurent. Neskôr sa rozhodol uviesť na trh svoj vlastný rad oblečenia a módnych doplnkov. Začal vytvárať úchvatné kolekcie nielen oblečenia, ale i kabeliek, kozmetiky, šperkov a rôznych módnych doplnkov pre dámy aj pánov. V neposlednom rade začal navrhovať aj ručne vyrábané okuliare TOM FORD.

Ako rástla obľuba jeho práce v očiach verejnosti, tak aj okuliare TOM FORD nadobúdali na prestíži. V dnešnej dobe už okuliare Tom Ford tvoria úplnú špičku a radia sa medzi najluxusnejší tovar na trhu. To všetko vďaka dokonalosti svojho spracovania a tiež štýlu, ktorý dotvára Vašu osobnosť. Všeobecne je značka TOM FORD považovaná za ikonu štýlu a elegancie.

Ako už bolo spomenuté, kolekcia dioptrických a slnečných okuliarov TOM FORD je inšpirovaná štýlom 60-tych rokov. Vplyv 60-tych rokov a Ameriky tej doby je viditeľný v detailoch a celkovom vyznení kolekcie. Z tej si určite vyberie každý milovník módy a dizajnu.

TOM FORD produkuje vysoko dizajnové a kvalitné kolekcie dioptrických a slnečných okuliarov. Ich vzhľad je moderný, ale napriek tomu univerzálny a striedmy. TOM FORD získal za svoju prácu niekoľko ocenení práve v oblasti dizajnu. Poznávacím znakom značky TOM FORD je u väčšiny modelov okuliarov elegantné kovové "T".

Okuliare značky TOM FORD sa vyznačujú luxusom a eleganciou. V ponuke dizajnéra sa nájdu ako modely futuristické, tak i klasické, preverené časom. Vďaka tomu sa stali okuliare značky TOM FORD neoceniteľnou súčasťou stylistov takých hviezd, ako je Kim Kardashian, Jennifer Lawrence, Daniel Craig alebo Jennifer Lopez. A každý, kto sa rozhodne zakúpiť okuliare tejto značky má možnosť okúsiť trochu luxusu a na ulici určite nebude prehliadnutý.

Najviac vyhľadávané modely značky TOM FORD sú Whitney, Jennifer, Cary, Leo a tiež modely Marko, Snowdon a Henry, ktoré ste mohli vidieť vo filmoch so slávnym agentom 007. TOM FORD má zmysel pre detail a urobiť si radosť okuliarmi od tohto uznávaného dizajnéra má určite cenu!

 

Čo môžem urobiť, aby moje oči pri počítači netrpeli?

Zadajte svoj email a stiahnite si E-book, kde sa dozviete niekoľko dôležitých informácií o tom,
ako udržať oči v dobrom stave aj pri dlhodobej práci pri počítači.

ebook zadarmo

Napísali o nás

Kupovala som u Vás len slnečné okiliare. Pred tým som mala veľa lacných nekvalitných okuliarov, ale uvedomila som si, že je nutné si svoj zrak chrániť a preto som sa rozhodla kupovať kvalitné okuliare u vás. Kvalitné výrobky za rozumné ceny a veľmi milý personál. Aj dlhšie, po kúpe okuliarov som si mohla u vás dať okuliare upraviť, bez toho aby som vám musela predkladať doklad o tom, že okuliare boli zakúpené u vás. Možno by som zmenila dizajn internetovej stránky v porovnaní s inými. Pri kúpe okuliarov určite opäť navštívim vašu predajňu a odporúčam známym.

Denisa Tomečková

slnečné okuliare

Naozaj dobre vidím, bola som vždy spokojná aj s vybraným rámom, chcem vyzdvihnúť služby pri vyšetrení zraku - precízne stanovovanie potrebných dioptrií, dodržanie času pri objednaní. Empatia, trpezlivosť a ochota pracovníčok optiky, aspoň tých, ktoré s nami komunikovali pri výbere rámov. V niektorých obdobiach je o niečo menší výber rámov. Boli by sme radi, ak by sa zachoval štýl práce tejto optiky, hoci chápeme, že pri ponuke iných /ponúkané veľké zľavy/ je to dosť ťažké. Kvalitu máme radi, okuliare nosíme každý a chceme s nimi dobre vyzerať - môžu byť aj trošku drahšie, ale trendové.

Beata Horváthová

vyšetrenie zraku, dioptrické okuliare, slnečné okuliare

Prišla som so sťažnosťou na zakúpené šošovky. Dostala som dokonalé vysvetlenie a od vtedy celá naša rodina nikdy nevkročila do inej optiky, Ročne vyšetrený zrak a vždy dokonalé okuliare, šošovky na mieru. Vysoká odbornosť, starostlivosť, individuálny prístup. Ste naša rodinná optika - pán Sulek ml. naše oči tak dokonale pozná, že mame vo vás obrovskú dôveru. Chýbajúce parkovanie - veľmi sa teším, že budete mať parkovacie miesta pre zákazníkov. Veľmi vám prajeme, aby v nových priestoroch sa vám darilo ešte viac.

Inge Miškovská

vyšetrenie zraku, aplikácia kontaktných šošoviek, dioptrické okuliare, slnečné okuliare, kontaktné šošovky

Zoznam všetkých recenzií

Kontakt

Ak hľadáte kvalitu, módnosť a vysokú odbornosť - našli ste nás správne! Presvedčte sa sami a navštívte nás.

 

VISUM očné štúdio

  • Adresa: Dunajská 25, 811 08 Bratislava
  • Telefón: +421 2 544 104 93, +421 2 544 338 78
  • Mobil: +421 905 450 973
  • Email: info@optikaexclusiv.sk

Dočasné otváracie hodiny

  • Pondelok - Piatok 10:00 - 16:00
  • Sobota - bude upresnené
  •  Nedeľa - Zatvorené

Ochrana osobných údajov