Rezervácia vyšetrenia online
 

Optika Exclusiv / Produkty / Značky / Serengeti Eyewear

Serengeti Eyewear

Keď očakávate od Vašich slnečných okuliarov maximum

Na rozdiel od Spojených štátov, odkiaľ slnečné okuliare Serengeti pochádzajú, nie je u nás tato značka špičkových slnečných okuliarov príliš známa. Okuliare Serengeti patria do kategórie okuliarov pre náročného zákazníka a ponúkajú to najkvalitnejšie, čo v súčasnosti svetový trh ponúka.

Vyznačujú sa predovšetkým špičkovou kvalitou okuliarových šošoviek. Tieto šošovky menia farbu automaticky podľa intenzity UV žiarenia, pričom táto adaptácia skiel na zmeny intenzity svetla je veľmi rýchla. To oceníte predovšetkým pri riadení auta, keď vojdete do tunela alebo naopak do priameho slnečného svitu. Taktiež poskytujú vysokú ochranu voči UV žiareniu, sú extrémne odolné voči poškriabaniu a vždy je možne zvoliť kombináciu s polarizačnou úpravou, ktorá eliminuje nepríjemné odlesky od povrchu mokrej cesty, vody alebo napríklad snehu.

V okuliaroch Serengeti je použitá technológia Spectral Control, ktorá filtruje svetlo podľa jednotlivých vlnových dĺžok, redukuje vplyv modrého svetla na viditeľnosť, čím zabraňuje skreslenému videniu. Zároveň zaisťuje vyšší vnem kontrastu, hĺbky obrazu a zároveň zaisťuje prirodzené a neskreslené videnie farieb. Eliminuje oslnenie a tým vytvára lepšie podmienky pre videnie, redukuje napätie očí a s tým súvisiacich problémov. Poskytuje neporovnateľne lepšie vnímanie detailov a kontrastov než tradičné slnečné sklá pri zachovaní farebnej vernosti obrazu.

 

Čo môžem urobiť, aby moje oči pri počítači netrpeli?

Zadajte svoj email a stiahnite si E-book, kde sa dozviete niekoľko dôležitých informácií o tom,
ako udržať oči v dobrom stave aj pri dlhodobej práci pri počítači.

ebook zadarmo

Napísali o nás

Kupovala som u Vás len slnečné okiliare. Pred tým som mala veľa lacných nekvalitných okuliarov, ale uvedomila som si, že je nutné si svoj zrak chrániť a preto som sa rozhodla kupovať kvalitné okuliare u vás. Kvalitné výrobky za rozumné ceny a veľmi milý personál. Aj dlhšie, po kúpe okuliarov som si mohla u vás dať okuliare upraviť, bez toho aby som vám musela predkladať doklad o tom, že okuliare boli zakúpené u vás. Možno by som zmenila dizajn internetovej stránky v porovnaní s inými. Pri kúpe okuliarov určite opäť navštívim vašu predajňu a odporúčam známym.

Denisa Tomečková

slnečné okuliare

Naozaj dobre vidím, bola som vždy spokojná aj s vybraným rámom, chcem vyzdvihnúť služby pri vyšetrení zraku - precízne stanovovanie potrebných dioptrií, dodržanie času pri objednaní. Empatia, trpezlivosť a ochota pracovníčok optiky, aspoň tých, ktoré s nami komunikovali pri výbere rámov. V niektorých obdobiach je o niečo menší výber rámov. Boli by sme radi, ak by sa zachoval štýl práce tejto optiky, hoci chápeme, že pri ponuke iných /ponúkané veľké zľavy/ je to dosť ťažké. Kvalitu máme radi, okuliare nosíme každý a chceme s nimi dobre vyzerať - môžu byť aj trošku drahšie, ale trendové.

Beata Horváthová

vyšetrenie zraku, dioptrické okuliare, slnečné okuliare

Prišla som so sťažnosťou na zakúpené šošovky. Dostala som dokonalé vysvetlenie a od vtedy celá naša rodina nikdy nevkročila do inej optiky, Ročne vyšetrený zrak a vždy dokonalé okuliare, šošovky na mieru. Vysoká odbornosť, starostlivosť, individuálny prístup. Ste naša rodinná optika - pán Sulek ml. naše oči tak dokonale pozná, že mame vo vás obrovskú dôveru. Chýbajúce parkovanie - veľmi sa teším, že budete mať parkovacie miesta pre zákazníkov. Veľmi vám prajeme, aby v nových priestoroch sa vám darilo ešte viac.

Inge Miškovská

vyšetrenie zraku, aplikácia kontaktných šošoviek, dioptrické okuliare, slnečné okuliare, kontaktné šošovky

Zoznam všetkých recenzií

Kontakt

Ak hľadáte kvalitu, módnosť a vysokú odbornosť - našli ste nás správne! Presvedčte sa sami a navštívte nás.

 

VISUM očné štúdio

  • Adresa: Dunajská 25, 811 08 Bratislava
  • Telefón: +421 2 544 104 93, +421 2 544 338 78
  • Mobil: +421 905 450 973
  • Email: info@optikaexclusiv.sk

Otváracie hodiny

  • Pondelok - Piatok 9:00 - 18:00
  • Sobota 10:00 - 14:00
  •  Nedeľa - Zatvorené

Ochrana osobných údajov