Rezervácia vyšetrenia online
 

Optika exclusiv / Recenzie

Napísali o nás

   Vždy dobre nastavené okuliare, čo je pre mňa najpodsatnejšie. Odborné očné vyšetrenie u pani Sulekovej, ani očný lekár mi tak nenastavil okuliare ako pani Suleková, absolútna dôvera. Trošku vyššie ceny, ale za kvalitu sa platí, takže ok.

Marcela Ambrová

vyšetrenie zraku, dioptrické okuliare, slnečné okuliare

   Vďaka odbornému prístupu pri vyšetrení nie len, že lepšie vidím, ale čo je dôležité, následne prestali nepríjemné bolesti hlavy. Oceňujem sortiment, rýchlosť, prístup ku klientovi a lokalitu.

Beáta Fuňová

vyšetrenie zraku, dioptrické okuliare, slnečné okuliare

   Veľký výber okuliarov, možnosť vyšetrenia zraku, promptný servis na vysokej úrovni, milý a ochotný personál. Pre mňa malé mínus je spoplatnené vyšetrenie zraku pri kúpe okuliarov.

Martina Schwarczova

vyšetrenie zraku, dioptrické okuliare, slnečné okuliare

   Prišla som so sťažnosťou na zakúpené šošovky. Dostala som dokonalé vysvetlenie a od vtedy celá naša rodina nikdy nevkročila do inej optiky, Ročne vyšetrený zrak a vždy dokonalé okuliare, šošovky na mieru. Vysoká odbornosť, starostlivosť, individuálny prístup. Ste naša rodinná optika - pán Sulek ml. naše oči tak dokonale pozná, že mame vo vás obrovskú dôveru. Chýbajúce parkovanie - veľmi sa teším, že budete mať parkovacie miesta pre zákazníkov. Veľmi vám prajeme, aby v nových priestoroch sa vám darilo ešte viac.

Inge Miškovská

vyšetrenie zraku, aplikácia kontaktných šošoviek, dioptrické okuliare, slnečné okuliare, kontaktné šošovky

   Okuliare nosím celý deň a nebolí ma z nich hlava ako kedysi dávno, sú ako na mieru urobené. Profesionálny prístup pani optometristky - je fakt výborná, naozaj odborník, zachránila mi zrak.

Jana Meľuchová

vyšetrenie zraku, dioptrické okuliare, slnečné okuliare, kontaktné šošovky

   Naozaj podrobné vyšetrenie zraku, stanovenie dioptrií, vyšetrenie nositeľky kontaktných šošoviek, kvalitné okuliare dioptrické aj slnečné, výber tovaru, odborné vyšetrenie pani Sulekovou, profesionálny prístup pani Nikolety Fehérovej.

MUDr. Monika Szeiffová

vyšetrenie zraku, dioptrické okuliare, slnečné okuliare

   Naozaj dobre vidím, bola som vždy spokojná aj s vybraným rámom, chcem vyzdvihnúť služby pri vyšetrení zraku - precízne stanovovanie potrebných dioptrií, dodržanie času pri objednaní. Empatia, trpezlivosť a ochota pracovníčok optiky, aspoň tých, ktoré s nami komunikovali pri výbere rámov. V niektorých obdobiach je o niečo menší výber rámov. Boli by sme radi, ak by sa zachoval štýl práce tejto optiky, hoci chápeme, že pri ponuke iných /ponúkané veľké zľavy/ je to dosť ťažké. Kvalitu máme radi, okuliare nosíme každý a chceme s nimi dobre vyzerať - môžu byť aj trošku drahšie, ale trendové.

Beata Horváthová

vyšetrenie zraku, dioptrické okuliare, slnečné okuliare

   Najviac oceňujem prístupom pri vyšetrení očí. Pani je úžasná, pedantka a v neposlednom rade veľká odborníčka.

Monika Muchová

vyšetrenie zraku, aplikácia kontaktných šošoviek, slnečné okuliare, kontaktné šošovky

   Kupovala som u Vás len slnečné okiliare. Pred tým som mala veľa lacných nekvalitných okuliarov, ale uvedomila som si, že je nutné si svoj zrak chrániť a preto som sa rozhodla kupovať kvalitné okuliare u vás. Kvalitné výrobky za rozumné ceny a veľmi milý personál. Aj dlhšie, po kúpe okuliarov som si mohla u vás dať okuliare upraviť, bez toho aby som vám musela predkladať doklad o tom, že okuliare boli zakúpené u vás. Možno by som zmenila dizajn internetovej stránky v porovnaní s inými. Pri kúpe okuliarov určite opäť navštívim vašu predajňu a odporúčam známym.

Denisa Tomečková

slnečné okuliare

Čo môžem urobiť, aby moje oči pri počítači netrpeli?

Zadajte svoj email a stiahnite si E-book, kde sa dozviete niekoľko dôležitých informácií o tom,
ako udržať oči v dobrom stave aj pri dlhodobej práci pri počítači.

ebook zadarmo

Kontakt

Ak hľadáte kvalitu, módnosť a vysokú odbornosť - našli ste nás správne! Presvedčte sa sami a navštívte nás.

 

VISUM očné štúdio

  • Adresa: Dunajská 25, 811 08 Bratislava
  • Telefón: +421 2 544 104 93, +421 2 544 338 78
  • Mobil: +421 905 450 973
  • Email: info@optikaexclusiv.sk

Otváracie hodiny

  • Pondelok - Piatok 9:00 - 18:00
  • Sobota 10:00 - 14:00
  •  Nedeľa - Zatvorené

Ochrana osobných údajov