Rezervácia vyšetrenia online
 

Optika Exclusiv / Produkty / Značky / Porsche Design

Porsche Design

Vášeň, presnosť, výkon a čistota. To sú hlavné parametre pri tvorbe okuliarov značky PORSCHE DESIGN. Dioptrické a slnečné okuliare Porsche Design sú príkladom nadčasovej estetiky a zrkadlom klasického modernizmu. Ich nesporná kvalita a funkčnosť zodpovedá najvyšším nárokom, čo sa týka inovácie, výroby a kreativity.

Použitie najkvalitnejších materiálov, s využitím moderných technológií, to je dokonalá záruka kvality výsledného produktu. V spojení s tradičnou remeselnou zručnosťou a dokonalým prepracovaním detailov prináša PORSCHE DESIGN v každej kolekcii štýlové, odvážne, tradičné i moderné okuliarové rámy. V každoročnej kolekcii dioptrických a slnečných okuliarov PORSCHE DESIGN nájdete nielen tradičnú, no nadčasovú klasiku, ale i moderné, do budúcna orientované modely.

Luxusná značka okuliarov PORSCHE DESIGN vychádzajúca z Porsche filozofie, so špeciálnym záberom na technicky inšpirované produkty, odkazuje na dlhú tradíciu značky tej najvyššej kvality pre náročného spotrebiteľa. PORSCHE DESIGN je zároveň vedúcou značkou medzi pánskymi doplnkami, ktorá svojimi technickými inováciami dokonalo kombinuje funkčnosť, nadčasovosť a čistotu dizajnu.

V súčasnosti portfólio značky PORSCHE DESIGN zahŕňa nielen hodinky a okuliare, ale aj batožinové doplnky, elektroniku, pánske parfémy, športovú kolekciu a tiež módnu kolekciu pre dámy aj pánov. Filozofia PORSCHE DESIGN však ostala nezmenená a celý čas mimoriadne uznávaná, čo dokazuje aj viac než 130 národných a medzinárodných ocenení.

Ikonický štýl, typický pre PORSCHE DESIGN, debutoval v roku 1972 s prvými čiernymi hodinkami na svete. Potom v roku 1978 uviedla značka na trh prvé slnečné okuliare na svete s vymeniteľnými okuliarovými šošovkami - P'8478 - takzvané „exkluzívne slnečné okuliare", ktoré sú doteraz jedny z najúspešnejších okuliarových modelov. V roku 1980 bol predstavený model P'8480, ktorý zaujal svojím inovatívnym skladacím mechanizmom.

Ďalšia klasika, štítové slnečné okuliare P'8479 so športovým imidžom 80-tych rokov boli preslávené vďaka Yoko Ono. Prvýkrát sa v nich objavila na tlačovej konferencii v roku 1979 a bola v nich odfotená ešte niekoľkokrát na stránkach prestížnych magazínov. V roku 2010 sa značka PORSCHE DESIGN zamerala aj na dámy a vytvorila prvú kolekciu slnečných okuliarov pre ženy, ktoré hľadajú čistý, funkčný a nadčasový dizajn. V auguste 2011 sa kolekcia pre dámy rozšírila aj o korekčné okuliarové rámy.

Jedinečnosť okuliarov značky PORSCHE DESIGN sa prejavuje najme v ich čistých, lineárnych tvaroch, ktoré sú výsledkom nielen dokonalého dizajnu, ale i technologického inžinierstva. To je založené na bohatých znalostiach z oblasti očnej optiky a fyziognómie. Modely sa často vyznačujú dizajnérskymi prvkami využívanými v automobilovom priemysle.

Pri výrobe dioptrických a slnečných okuliarov PORSCHE DESIGN sa používajú len tie najvyberanejšie materiály. Proces výroby kombinuje precíznu umeleckú prácu v spojení s modernými technológiami. Podobne, aj okuliarové šošovky v slnečných okuliaroch spĺňajú tie najvyššie štandardy s dokonalou ochranou voči UV žiareniu.

 

Čo môžem urobiť, aby moje oči pri počítači netrpeli?

Zadajte svoj email a stiahnite si E-book, kde sa dozviete niekoľko dôležitých informácií o tom,
ako udržať oči v dobrom stave aj pri dlhodobej práci pri počítači.

ebook zadarmo

Napísali o nás

Kupovala som u Vás len slnečné okiliare. Pred tým som mala veľa lacných nekvalitných okuliarov, ale uvedomila som si, že je nutné si svoj zrak chrániť a preto som sa rozhodla kupovať kvalitné okuliare u vás. Kvalitné výrobky za rozumné ceny a veľmi milý personál. Aj dlhšie, po kúpe okuliarov som si mohla u vás dať okuliare upraviť, bez toho aby som vám musela predkladať doklad o tom, že okuliare boli zakúpené u vás. Možno by som zmenila dizajn internetovej stránky v porovnaní s inými. Pri kúpe okuliarov určite opäť navštívim vašu predajňu a odporúčam známym.

Denisa Tomečková

slnečné okuliare

Naozaj dobre vidím, bola som vždy spokojná aj s vybraným rámom, chcem vyzdvihnúť služby pri vyšetrení zraku - precízne stanovovanie potrebných dioptrií, dodržanie času pri objednaní. Empatia, trpezlivosť a ochota pracovníčok optiky, aspoň tých, ktoré s nami komunikovali pri výbere rámov. V niektorých obdobiach je o niečo menší výber rámov. Boli by sme radi, ak by sa zachoval štýl práce tejto optiky, hoci chápeme, že pri ponuke iných /ponúkané veľké zľavy/ je to dosť ťažké. Kvalitu máme radi, okuliare nosíme každý a chceme s nimi dobre vyzerať - môžu byť aj trošku drahšie, ale trendové.

Beata Horváthová

vyšetrenie zraku, dioptrické okuliare, slnečné okuliare

Prišla som so sťažnosťou na zakúpené šošovky. Dostala som dokonalé vysvetlenie a od vtedy celá naša rodina nikdy nevkročila do inej optiky, Ročne vyšetrený zrak a vždy dokonalé okuliare, šošovky na mieru. Vysoká odbornosť, starostlivosť, individuálny prístup. Ste naša rodinná optika - pán Sulek ml. naše oči tak dokonale pozná, že mame vo vás obrovskú dôveru. Chýbajúce parkovanie - veľmi sa teším, že budete mať parkovacie miesta pre zákazníkov. Veľmi vám prajeme, aby v nových priestoroch sa vám darilo ešte viac.

Inge Miškovská

vyšetrenie zraku, aplikácia kontaktných šošoviek, dioptrické okuliare, slnečné okuliare, kontaktné šošovky

Zoznam všetkých recenzií

Kontakt

Ak hľadáte kvalitu, módnosť a vysokú odbornosť - našli ste nás správne! Presvedčte sa sami a navštívte nás.

 

VISUM očné štúdio

  • Adresa: Dunajská 25, 811 08 Bratislava
  • Telefón: +421 2 544 104 93, +421 2 544 338 78
  • Mobil: +421 905 450 973
  • Email: info@optikaexclusiv.sk

Dočasné otváracie hodiny

  • Pondelok - Piatok 10:00 - 16:00
  • Sobota - bude upresnené
  •  Nedeľa - Zatvorené

Ochrana osobných údajov