Rezervácia vyšetrenia online
 

Optika Exclusiv / Produkty / Značky / Lindberg

Lindberg

Ak nosíte okuliare značky Lindberg, dávate najavo, že sa hlásite k inému spôsobu myslenia, že je pre vás dôležitý výnimočný dizajn a tie najkvalitnejšie materiály. Každý jeden rám je synonymom pre estetiku, technickú inováciu a bezchybné spracovanie.

Diskrétna výnimočnosť

Všetko, čo je vyrábané pod značkou Lindberg vychádza z dánskej dizajnérskej tradície. Diskrétnosť, klasická elegancia, minimalistický vzhľad a predovšetkým jednoduchosť. To je jednoducho Lindberg. Rámy žiadnej inej značky nie sú ako Lindberg. Jedinečný zmysel a pozornosť pre detail, množstvo patentovaných technológií a individuálna remeselná zručnosť robia značku Lindberg tak výnimočnou a súčasne ojedinelou.

Umenie materiálov

Aby bolo možné dosiahnuť výnimočnú pevnosť, nízku hmotnosť, ojedinelý dizajn a nadčasovú eleganciu používa Lindberg rôzne špecifické materiály. Ide predovšetkým o čistý titán, ktorý je základom každej kolekcie značky Lindberg s výnimkou najexkluzívnejšej rady Lindberg Precious, kde ho nahrádza masívne zlato alebo platina. Ďalším špecifickým a predovšetkým nenapodobiteľným materiálom je rohovina. Zabudnúť nesmieme ani na plastové materiály alebo dokonca diamanty. Z týchto materiálov vo výsledku vznikne umelecké dielo v podobe okuliarového rámu alebo slnečných okuliarov.

Inžinierske úspechy

Patentované technické inovácie spoločnosti Lindberg spolu so starostlivo navrhnutými a spracovanými detailmi prevrátili svet okuliarových rámov naruby. V Lindbergu odstránili všetko, čo nebolo nevyhnutné – vrátane všetkých skrutiek, nitov alebo letovaných spojov. To znamená, že rámy značky Lindberg sú neuveriteľné pevné a flexibilné, ale zároveň patria medzi najľahšie a najpohodlnejšie na svete.

Individuálna výroba

Lindberg vytvorí rám na zákazku, kombinujúc unikátne materiály, úžasné farby, výrobné technológie, ktoré boli vyvinuté priamo značkou Lindberg a to najlepšie imdividuálne spracovanie. Každý rám je prispôsobený vašim konkrétnym preferenciám, ručne dokončený a individuálne očíslovaný.

Nakoniec ale rozhodnete vy

Všetko, čo bolo napísané vyššie je podľa nášho názoru naozaj pravda a práve preto sme sa rozhodli pre úzku spoluprácu s touto dánskou značkou, ktorá trvá už takmer 15 rokov. Sme hrdí na to, že sme momentálne najväčší predajca značky Lindberg nielen na Slovensku a Vám zákazníkom môžeme ponúknuť kompletne všetky kolekcie značky vrátane tej najluxusnejšej Lindberg Precious, ktorú vo svete ponúka len veľmi obmedzené množstvo optík. Náš názor samozrejme nie je najdôležitejší, najdôležitejší je práve ten váš. Príďte si vyskúšať niektorý z jedinečných modelov značky Lindberg a rozhodnite ...

 

Čo môžem urobiť, aby moje oči pri počítači netrpeli?

Zadajte svoj email a stiahnite si E-book, kde sa dozviete niekoľko dôležitých informácií o tom,
ako udržať oči v dobrom stave aj pri dlhodobej práci pri počítači.

ebook zadarmo

Napísali o nás

Kupovala som u Vás len slnečné okiliare. Pred tým som mala veľa lacných nekvalitných okuliarov, ale uvedomila som si, že je nutné si svoj zrak chrániť a preto som sa rozhodla kupovať kvalitné okuliare u vás. Kvalitné výrobky za rozumné ceny a veľmi milý personál. Aj dlhšie, po kúpe okuliarov som si mohla u vás dať okuliare upraviť, bez toho aby som vám musela predkladať doklad o tom, že okuliare boli zakúpené u vás. Možno by som zmenila dizajn internetovej stránky v porovnaní s inými. Pri kúpe okuliarov určite opäť navštívim vašu predajňu a odporúčam známym.

Denisa Tomečková

slnečné okuliare

Naozaj dobre vidím, bola som vždy spokojná aj s vybraným rámom, chcem vyzdvihnúť služby pri vyšetrení zraku - precízne stanovovanie potrebných dioptrií, dodržanie času pri objednaní. Empatia, trpezlivosť a ochota pracovníčok optiky, aspoň tých, ktoré s nami komunikovali pri výbere rámov. V niektorých obdobiach je o niečo menší výber rámov. Boli by sme radi, ak by sa zachoval štýl práce tejto optiky, hoci chápeme, že pri ponuke iných /ponúkané veľké zľavy/ je to dosť ťažké. Kvalitu máme radi, okuliare nosíme každý a chceme s nimi dobre vyzerať - môžu byť aj trošku drahšie, ale trendové.

Beata Horváthová

vyšetrenie zraku, dioptrické okuliare, slnečné okuliare

Prišla som so sťažnosťou na zakúpené šošovky. Dostala som dokonalé vysvetlenie a od vtedy celá naša rodina nikdy nevkročila do inej optiky, Ročne vyšetrený zrak a vždy dokonalé okuliare, šošovky na mieru. Vysoká odbornosť, starostlivosť, individuálny prístup. Ste naša rodinná optika - pán Sulek ml. naše oči tak dokonale pozná, že mame vo vás obrovskú dôveru. Chýbajúce parkovanie - veľmi sa teším, že budete mať parkovacie miesta pre zákazníkov. Veľmi vám prajeme, aby v nových priestoroch sa vám darilo ešte viac.

Inge Miškovská

vyšetrenie zraku, aplikácia kontaktných šošoviek, dioptrické okuliare, slnečné okuliare, kontaktné šošovky

Zoznam všetkých recenzií

Kontakt

Ak hľadáte kvalitu, módnosť a vysokú odbornosť - našli ste nás správne! Presvedčte sa sami a navštívte nás.

 

VISUM očné štúdio

  • Adresa: Dunajská 25, 811 08 Bratislava
  • Telefón: +421 2 544 104 93, +421 2 544 338 78
  • Mobil: +421 905 450 973
  • Email: info@optikaexclusiv.sk

Dočasné otváracie hodiny

  • Pondelok - Piatok 10:00 - 16:00
  • Sobota - bude upresnené
  •  Nedeľa - Zatvorené

Ochrana osobných údajov