Rezervácia vyšetrenia online
 

Optika Exclusiv / Produkty / Značky / Etnia Barcelona

Etnia Barcelona

Chceli by ste mať elegantné, štýlové a krásne farebné okuliare? Potom sú tou najlepšou voľbou okuliare značky ETNIA BARCELONA. Táto nezávislá značka navrhuje kolekcie okuliarov zamerané najmä na farbu, dizajn, komfort, inováciu a najvyššiu kvalitu materiálov. Tie sú vyrábané z najkvalitnejšieho acetátu na báze bavlny, v originálnych farbách, ktorý je 100% recyklovateľný a biologicky odbúrateľný. Typickou črtou značky ETNIA BARCELONA je tiež nevšedné prepojenie medzi umením a módou.

Spoločnosť ETNIA BARCELONA založil David Pellicer, pochádzajúci z rodiny s viac ako 60-ročnou tradíciou z oblasti očnej optiky. Už v 17-tich rokoch pracoval v továrni svojich rodičov. Postupne prevzal vedenie spoločnosti a zameral sa na projekt Etnia. Teraz môžete vidieť okuliarové rámy ETNIA BARCELONA na veľtrhoch v Miláne, Paríži, Mníchove, New Yorku a v Austrálii.

Vo svojich 23 rokoch vytvoril svoju prvú kolekciu zameranú na farby. V tej dobe žiadna kolekcia okuliarov v takej farebnej škále, akú navrhol na medzinárodnom trhu neexistovala. V deviatich originálnych farbách pre každý model okuliarov, bola táto kolekcia v tej dobe úplným prelomom v oblasti očnej optiky. Farby okuliarov boli v tmavých odtieňoch - prevažne hnedej a čiernej.

V súčasnej dobe ponúka kolekcia ETNIA BARCELONA viac ako 500 osobitých farieb. Zvláštnosťou tejto značky je tiež to, že všetky modely sú označené názvom miest celého sveta.

ETNIA BARCELONA používa na výrobu rámov iba 100% prírodný acetát na báze bavlny. Slnečné okuliare majú minerálne okuliarové šošovky Barberini, ktoré ponúkajú perfektné videnie a maximálnu ochranu očí. 

Pokiaľ ste typ človeka, ktorý nemá problém pri výbere okuliarov zmiešať farebnú nekonformnosť so štipkou rebelantstva a s poriadnu porciu kreativity a kvality, okuliare značky ETNIA BARCELONA sú určené práve pre Vás.

 

Čo môžem urobiť, aby moje oči pri počítači netrpeli?

Zadajte svoj email a stiahnite si E-book, kde sa dozviete niekoľko dôležitých informácií o tom,
ako udržať oči v dobrom stave aj pri dlhodobej práci pri počítači.

ebook zadarmo

Napísali o nás

Kupovala som u Vás len slnečné okiliare. Pred tým som mala veľa lacných nekvalitných okuliarov, ale uvedomila som si, že je nutné si svoj zrak chrániť a preto som sa rozhodla kupovať kvalitné okuliare u vás. Kvalitné výrobky za rozumné ceny a veľmi milý personál. Aj dlhšie, po kúpe okuliarov som si mohla u vás dať okuliare upraviť, bez toho aby som vám musela predkladať doklad o tom, že okuliare boli zakúpené u vás. Možno by som zmenila dizajn internetovej stránky v porovnaní s inými. Pri kúpe okuliarov určite opäť navštívim vašu predajňu a odporúčam známym.

Denisa Tomečková

slnečné okuliare

Naozaj dobre vidím, bola som vždy spokojná aj s vybraným rámom, chcem vyzdvihnúť služby pri vyšetrení zraku - precízne stanovovanie potrebných dioptrií, dodržanie času pri objednaní. Empatia, trpezlivosť a ochota pracovníčok optiky, aspoň tých, ktoré s nami komunikovali pri výbere rámov. V niektorých obdobiach je o niečo menší výber rámov. Boli by sme radi, ak by sa zachoval štýl práce tejto optiky, hoci chápeme, že pri ponuke iných /ponúkané veľké zľavy/ je to dosť ťažké. Kvalitu máme radi, okuliare nosíme každý a chceme s nimi dobre vyzerať - môžu byť aj trošku drahšie, ale trendové.

Beata Horváthová

vyšetrenie zraku, dioptrické okuliare, slnečné okuliare

Prišla som so sťažnosťou na zakúpené šošovky. Dostala som dokonalé vysvetlenie a od vtedy celá naša rodina nikdy nevkročila do inej optiky, Ročne vyšetrený zrak a vždy dokonalé okuliare, šošovky na mieru. Vysoká odbornosť, starostlivosť, individuálny prístup. Ste naša rodinná optika - pán Sulek ml. naše oči tak dokonale pozná, že mame vo vás obrovskú dôveru. Chýbajúce parkovanie - veľmi sa teším, že budete mať parkovacie miesta pre zákazníkov. Veľmi vám prajeme, aby v nových priestoroch sa vám darilo ešte viac.

Inge Miškovská

vyšetrenie zraku, aplikácia kontaktných šošoviek, dioptrické okuliare, slnečné okuliare, kontaktné šošovky

Zoznam všetkých recenzií

Kontakt

Ak hľadáte kvalitu, módnosť a vysokú odbornosť - našli ste nás správne! Presvedčte sa sami a navštívte nás.

 

VISUM očné štúdio

  • Adresa: Dunajská 25, 811 08 Bratislava
  • Telefón: +421 2 544 104 93, +421 2 544 338 78
  • Mobil: +421 905 450 973
  • Email: info@optikaexclusiv.sk

Dočasné otváracie hodiny

  • Pondelok - Piatok 10:00 - 16:00
  • Sobota - bude upresnené
  •  Nedeľa - Zatvorené

Ochrana osobných údajov