Rezervácia vyšetrenia online
 

Optika Exclusiv / Produkty / Značky /

Pre každého, kto sa orientuje vo svete módy, je značka Dolce & Gabbana rezonujúcim pojmom. Dolce & Gabbana patrí medzi najluxusnejšie a zároveň najobľúbenejšie módne značky na svete. Ak chcete vyniknúť, sú pre vás okuliare od značky Dolce & Gabbana tou najlepšou voľbou.

Spoločnosť založili Domenico Dolce a Stefano Gabbana v Miláne. Svoju prvú kolekciu predviedli v roku 1985. V roku 1989 začali navrhovať aj plavky a spodnú bielizeň. V súčasnosti značku Dolce&Gabbana prezentujú topánky, oblečenie, opasky, hodinky, parfémy, peňaženky a nezameniteľné slnečné a dioptrické okuliare.

V ponuke značky Dolce & Gabbana nájdeme rozmanité portfólio dioptrických ale i slnečných okuliarov. Slnečné okuliare značky Dolce & Gabbana sú nápadné, veľké a sú pre každého, kto chce na seba upozorniť. Slnečné okuliare značky Dolce & Gabbana rady nosia aj hollywoodske hviezdy. Sú vyrobené z najkvalitnejších plastov a navrhujú ich špičkoví dizajnéri. Sú luxusné a jedinečne dotvoria váš imidž. Okuliarové šošovky sú kvalitné, vaše oči sú preto zaručene chránené pred škodlivým slnečným svetlom a svetelnými odleskami.

Slnečné okuliare značky Dolce & Gabbana sú špecifické veľkými sklami. Po bokoch nesmie chýbať logo DG, ktoré je ich poznávacím znamením. So slnečnými okuliarami Dolce & Gabbana budete štýlovými, originálnymi a jedinečnými. Razom sa s nimi ocitnete po boku mnohých celebrít, ktoré slnečné okuliare značky Dolce & Gabbana milujú (Angelina Jolie, Fergie, Brad Pitt či Madonna).

Dioptrické okuliare Dolce & Gabbana sú symbol talianskej módy. Sú svieže, nadčasové a univerzálne. Sortiment je pestrý – od jemnejších vzorov po tie extravagantnejšie a farebne veselšie. Dioptrické okuliare značky Dolce&Gabbana sú v širokej škále farieb, tvarov a dizajnu, navrhované profesionálnymi optickými dizajnérmi a vyrábané z najkvalitnejších materiálov, pre váš dokonalý komfort.

Okuliare značky Dolce & Gabbana sú pre všetkých, ktorí vedia, čo chcú, milujú módu a chcú čerpať zo života čo najviac.

 

Čo môžem urobiť, aby moje oči pri počítači netrpeli?

Zadajte svoj email a stiahnite si E-book, kde sa dozviete niekoľko dôležitých informácií o tom,
ako udržať oči v dobrom stave aj pri dlhodobej práci pri počítači.

ebook zadarmo

Napísali o nás

Kupovala som u Vás len slnečné okiliare. Pred tým som mala veľa lacných nekvalitných okuliarov, ale uvedomila som si, že je nutné si svoj zrak chrániť a preto som sa rozhodla kupovať kvalitné okuliare u vás. Kvalitné výrobky za rozumné ceny a veľmi milý personál. Aj dlhšie, po kúpe okuliarov som si mohla u vás dať okuliare upraviť, bez toho aby som vám musela predkladať doklad o tom, že okuliare boli zakúpené u vás. Možno by som zmenila dizajn internetovej stránky v porovnaní s inými. Pri kúpe okuliarov určite opäť navštívim vašu predajňu a odporúčam známym.

Denisa Tomečková

slnečné okuliare

Naozaj dobre vidím, bola som vždy spokojná aj s vybraným rámom, chcem vyzdvihnúť služby pri vyšetrení zraku - precízne stanovovanie potrebných dioptrií, dodržanie času pri objednaní. Empatia, trpezlivosť a ochota pracovníčok optiky, aspoň tých, ktoré s nami komunikovali pri výbere rámov. V niektorých obdobiach je o niečo menší výber rámov. Boli by sme radi, ak by sa zachoval štýl práce tejto optiky, hoci chápeme, že pri ponuke iných /ponúkané veľké zľavy/ je to dosť ťažké. Kvalitu máme radi, okuliare nosíme každý a chceme s nimi dobre vyzerať - môžu byť aj trošku drahšie, ale trendové.

Beata Horváthová

vyšetrenie zraku, dioptrické okuliare, slnečné okuliare

Prišla som so sťažnosťou na zakúpené šošovky. Dostala som dokonalé vysvetlenie a od vtedy celá naša rodina nikdy nevkročila do inej optiky, Ročne vyšetrený zrak a vždy dokonalé okuliare, šošovky na mieru. Vysoká odbornosť, starostlivosť, individuálny prístup. Ste naša rodinná optika - pán Sulek ml. naše oči tak dokonale pozná, že mame vo vás obrovskú dôveru. Chýbajúce parkovanie - veľmi sa teším, že budete mať parkovacie miesta pre zákazníkov. Veľmi vám prajeme, aby v nových priestoroch sa vám darilo ešte viac.

Inge Miškovská

vyšetrenie zraku, aplikácia kontaktných šošoviek, dioptrické okuliare, slnečné okuliare, kontaktné šošovky

Zoznam všetkých recenzií

Kontakt

Ak hľadáte kvalitu, módnosť a vysokú odbornosť - našli ste nás správne! Presvedčte sa sami a navštívte nás.

 

VISUM očné štúdio

  • Adresa: Dunajská 25, 811 08 Bratislava
  • Telefón: +421 2 544 104 93, +421 2 544 338 78
  • Mobil: +421 905 450 973
  • Email: info@optikaexclusiv.sk

Otváracie hodiny

  • Pondelok - Piatok 9:00 - 18:00
  • Sobota 10:00 - 14:00
  •  Nedeľa - Zatvorené

Ochrana osobných údajov