Rezervácia vyšetrenia online
 

Optika exclusiv / Služby / DNEye scanner 2

DNEye scanner 2

Za pomoci DNEye scanneru posunieme Vaše videnie na vyššiu úroveň ...

Vnímanie ľudského zraku pri slabom svetle, horších okolitých podmienkach alebo v noci sa špecificky líši od videnia denného a za ideálnych podmienok . Zmena sa týka aj refrakcie oka a preto mnoho zákazníkov pozoruje problémy predovšetkým pri videní za znížených svetelných podmienok, alebo napríklad pri dlhodobej práci pri počítači. Doteraz však nebolo možné takéto problémy riešiť.

Vďaka spoločnosti Rodenstock a Optike Exclusiv sa otvára jednoduchá cesta ku komplexnému riešeniu korekcie pri všetkých svetelných podmienkach a rôznych pracovných činnostiach. Úspešnosť tohto riešenia potvrdzujú spokojný zákazníci po celom svete, ktorí využívajú výhod unikátnej patentovanej technológie DNEye firmy Rodenstock.

Ako prví na Slovensku sme začali merať na prístroji DNEye scanner od firmy Rodenstock a posunuli tak vyšetrenie zraku o úroveň vyššie.

Kvalitne vidieť pri nízkom osvetlení, to nie je len v noci, ale tiež pri stmievaní, za hmly, pri daždi, v málo osvetlených miestnostiach ako napríklad v kine a pod.. Za týchto podmienok množstvo zákazníkov popisuje nepohodlné alebo rušivé videnie ako neostrosť, nedostatočný kontrast, oslňujúce zdroje svetla alebo zvýšenú citlivosť na svetlo.

Netrvalo dlho a po krátkej dobe sme vymenili DNEye scanner za novšiu verziu DNEye scanner 2, ktorý nám opäť umožnil zistiť o oku ešte omnoho viac.

Každé oči sú jedinečné a my im ponúkame aj jedinečné a komplexné riešenie pre to najostrejšie videnie.


Čo môžem urobiť, aby moje oči pri počítači netrpeli?

Zadajte svoj email a stiahnite si E-book, kde sa dozviete niekoľko dôležitých informácií o tom,
ako udržať oči v dobrom stave aj pri dlhodobej práci pri počítači.

ebook zadarmo

Napísali o nás

Kupovala som u Vás len slnečné okiliare. Pred tým som mala veľa lacných nekvalitných okuliarov, ale uvedomila som si, že je nutné si svoj zrak chrániť a preto som sa rozhodla kupovať kvalitné okuliare u vás. Kvalitné výrobky za rozumné ceny a veľmi milý personál. Aj dlhšie, po kúpe okuliarov som si mohla u vás dať okuliare upraviť, bez toho aby som vám musela predkladať doklad o tom, že okuliare boli zakúpené u vás. Možno by som zmenila dizajn internetovej stránky v porovnaní s inými. Pri kúpe okuliarov určite opäť navštívim vašu predajňu a odporúčam známym.

Denisa Tomečková

slnečné okuliare

Naozaj dobre vidím, bola som vždy spokojná aj s vybraným rámom, chcem vyzdvihnúť služby pri vyšetrení zraku - precízne stanovovanie potrebných dioptrií, dodržanie času pri objednaní. Empatia, trpezlivosť a ochota pracovníčok optiky, aspoň tých, ktoré s nami komunikovali pri výbere rámov. V niektorých obdobiach je o niečo menší výber rámov. Boli by sme radi, ak by sa zachoval štýl práce tejto optiky, hoci chápeme, že pri ponuke iných /ponúkané veľké zľavy/ je to dosť ťažké. Kvalitu máme radi, okuliare nosíme každý a chceme s nimi dobre vyzerať - môžu byť aj trošku drahšie, ale trendové.

Beata Horváthová

vyšetrenie zraku, dioptrické okuliare, slnečné okuliare

Prišla som so sťažnosťou na zakúpené šošovky. Dostala som dokonalé vysvetlenie a od vtedy celá naša rodina nikdy nevkročila do inej optiky, Ročne vyšetrený zrak a vždy dokonalé okuliare, šošovky na mieru. Vysoká odbornosť, starostlivosť, individuálny prístup. Ste naša rodinná optika - pán Sulek ml. naše oči tak dokonale pozná, že mame vo vás obrovskú dôveru. Chýbajúce parkovanie - veľmi sa teším, že budete mať parkovacie miesta pre zákazníkov. Veľmi vám prajeme, aby v nových priestoroch sa vám darilo ešte viac.

Inge Miškovská

vyšetrenie zraku, aplikácia kontaktných šošoviek, dioptrické okuliare, slnečné okuliare, kontaktné šošovky

Zoznam všetkých recenzií

Kontakt

Ak hľadáte kvalitu, módnosť a vysokú odbornosť - našli ste nás správne! Presvedčte sa sami a navštívte nás.

 

VISUM očné štúdio

  • Adresa: Dunajská 25, 811 08 Bratislava
  • Telefón: +421 2 544 104 93, +421 2 544 338 78
  • Mobil: +421 905 450 973
  • Email: info@optikaexclusiv.sk

Otváracie hodiny

  • Pondelok - Piatok 9:00 - 18:00
  • Sobota 10:00 - 14:00
  •  Nedeľa - Zatvorené

Ochrana osobných údajov