Rezervácia vyšetrenia online
 

Optika Exclusiv / Produkty / Značky / Bvlgari

Bvlgari

V roku 1884 Sotirio Bulgari založil značku Bvlgari. Určite si vtedy ani len nepomyslel, aký úspech mu jeho značka prinesie. Značka Bvlgari je už navyše sto rokov stále atraktívnejšou dizajnérskou značkou. Spoločnosť Bvlgari sa inšpiruje umením antického Grécka a Ríma, zároveň dodáva svojim výrobkom nádych súčasnosti.

Značka Bvlgari je renomovanou značkou talianskych šperkov a luxusných parfumov. Zaraďuje sa medzi najznámejšie a najtrendovejšie dizajnérske značky na svete. Výber z kolekcií značky Bvlgari je skutočne rozmanitý – parfumy, šperky, oblečenie, kabelky, slnečné a dioptrické okuliare. Šperky značky Bvlgari sa dokonca objavili v jednom z videoklipov speváčky Britney Spears.

Slnečné a dioptrické okuliare značky Bvlgari sú v klasickom štýle, väčší dôraz sa kladie na detaily. Modely sú vyrábané pre obe pohlavia, je z čoho vyberať. Aj taká módna ikona, akou je Victoria Beckham, nosí veľmi rada slnečné okuliare značky Bvlgari. Vernými tejto značke sú aj krásna Angelina Jolie, Tom Cruise a Julia Roberts.

Ponuka slnečných a dioptrický okuliarov značky Bvlgari je práve pre vás, pretože viete, čo chcete a stačí si vybrať tie, ktoré sa vám zapáčia a sadnú vašej tvári najviac.

 

Čo môžem urobiť, aby moje oči pri počítači netrpeli?

Zadajte svoj email a stiahnite si E-book, kde sa dozviete niekoľko dôležitých informácií o tom,
ako udržať oči v dobrom stave aj pri dlhodobej práci pri počítači.

ebook zadarmo

Napísali o nás

Kupovala som u Vás len slnečné okiliare. Pred tým som mala veľa lacných nekvalitných okuliarov, ale uvedomila som si, že je nutné si svoj zrak chrániť a preto som sa rozhodla kupovať kvalitné okuliare u vás. Kvalitné výrobky za rozumné ceny a veľmi milý personál. Aj dlhšie, po kúpe okuliarov som si mohla u vás dať okuliare upraviť, bez toho aby som vám musela predkladať doklad o tom, že okuliare boli zakúpené u vás. Možno by som zmenila dizajn internetovej stránky v porovnaní s inými. Pri kúpe okuliarov určite opäť navštívim vašu predajňu a odporúčam známym.

Denisa Tomečková

slnečné okuliare

Naozaj dobre vidím, bola som vždy spokojná aj s vybraným rámom, chcem vyzdvihnúť služby pri vyšetrení zraku - precízne stanovovanie potrebných dioptrií, dodržanie času pri objednaní. Empatia, trpezlivosť a ochota pracovníčok optiky, aspoň tých, ktoré s nami komunikovali pri výbere rámov. V niektorých obdobiach je o niečo menší výber rámov. Boli by sme radi, ak by sa zachoval štýl práce tejto optiky, hoci chápeme, že pri ponuke iných /ponúkané veľké zľavy/ je to dosť ťažké. Kvalitu máme radi, okuliare nosíme každý a chceme s nimi dobre vyzerať - môžu byť aj trošku drahšie, ale trendové.

Beata Horváthová

vyšetrenie zraku, dioptrické okuliare, slnečné okuliare

Prišla som so sťažnosťou na zakúpené šošovky. Dostala som dokonalé vysvetlenie a od vtedy celá naša rodina nikdy nevkročila do inej optiky, Ročne vyšetrený zrak a vždy dokonalé okuliare, šošovky na mieru. Vysoká odbornosť, starostlivosť, individuálny prístup. Ste naša rodinná optika - pán Sulek ml. naše oči tak dokonale pozná, že mame vo vás obrovskú dôveru. Chýbajúce parkovanie - veľmi sa teším, že budete mať parkovacie miesta pre zákazníkov. Veľmi vám prajeme, aby v nových priestoroch sa vám darilo ešte viac.

Inge Miškovská

vyšetrenie zraku, aplikácia kontaktných šošoviek, dioptrické okuliare, slnečné okuliare, kontaktné šošovky

Zoznam všetkých recenzií

Kontakt

Ak hľadáte kvalitu, módnosť a vysokú odbornosť - našli ste nás správne! Presvedčte sa sami a navštívte nás.

 

VISUM očné štúdio

  • Adresa: Dunajská 25, 811 08 Bratislava
  • Telefón: +421 2 544 104 93, +421 2 544 338 78
  • Mobil: +421 905 450 973
  • Email: info@optikaexclusiv.sk

Otváracie hodiny

  • Pondelok - Piatok 9:00 - 18:00
  • Sobota 10:00 - 14:00
  •  Nedeľa - Zatvorené

Ochrana osobných údajov