Rezervácia vyšetrenia online
 

Optika Exclusiv / Produkty / Značky / Adidas

Adidas

Dnešná doba poskytuje množstvo spôsobov, ako sa venovať čoraz obľúbenejšej činnosti ľudí – športu. Existuje mnoho druhov športu, možno ho praktizovať v rôznych klimatických podmienkach či nadmorských výškach. Pre každý jeden druh športu je dostupný široký sortiment potrebnej výbavy, ktorú pre čo najlepší výkon potrebujeme.

V neposlednom rade je veľmi podstatná ochrana očí a netreba na ňu zabúdať. Jedna z najpredávanejších športových značiek na trhu - značka Adidas, myslela aj na ochranu zraku. Prišla s progresívnym riešením – značkou Adidas Eyewear.

Adidas svoje športové okuliare precízne premyslel do tých najmenších detailov. Dá sa vybrať zo širokého sortimentu druhov športových okuliarov. Puzdrá, farebné či vymeniteľné sklá a iné doplnky sú dostupné pre všetky druhy športov. Zaisťujú pohodlie pri bežnom nosení i pri športovaní. V prípade, že potrebujete dioptrické okuliare, Adidas myslel aj na vás. Je možné si vybrať dioptrické športové okuliare.

Pri ochrane zraku pri športovaní je dôležité nezabúdať na podnety, ktoré často ovplyvňujú ochranu vášho zraku. Preto treba dbať na výber tých najvhodnejších okuliarov práve pre vás. Značka Adidas testovala svoju kolekciu športových okuliarov v rôznych a často ťažkých podmienkach. Vo vysokých horách, vo vzduchu, dokonca aj vo vesmíre, okuliare značky Adidas prekonali aj tieto situácie a bez akéhokoľvek narušenia či poškodenia okuliarov.

Adidas sa totiž rôznymi inovatívnymi riešeniami snažil vytvoriť športové okuliare, ktoré by dokázali vydržať rôzne extrémne podmienky. A to sa značke Adidas podarilo. Teplo, prudké slnko, vietor, sneh, hmla, vlhkosť vzduchu, to všetko športové okuliare značky Adidas zvládnu, a tým váš zrak dokonale ochránia i v tých najhorších prírodných podmienkach a pri ktoromkoľvek druhu športu.

 

Čo môžem urobiť, aby moje oči pri počítači netrpeli?

Zadajte svoj email a stiahnite si E-book, kde sa dozviete niekoľko dôležitých informácií o tom,
ako udržať oči v dobrom stave aj pri dlhodobej práci pri počítači.

ebook zadarmo

Napísali o nás

Kupovala som u Vás len slnečné okiliare. Pred tým som mala veľa lacných nekvalitných okuliarov, ale uvedomila som si, že je nutné si svoj zrak chrániť a preto som sa rozhodla kupovať kvalitné okuliare u vás. Kvalitné výrobky za rozumné ceny a veľmi milý personál. Aj dlhšie, po kúpe okuliarov som si mohla u vás dať okuliare upraviť, bez toho aby som vám musela predkladať doklad o tom, že okuliare boli zakúpené u vás. Možno by som zmenila dizajn internetovej stránky v porovnaní s inými. Pri kúpe okuliarov určite opäť navštívim vašu predajňu a odporúčam známym.

Denisa Tomečková

slnečné okuliare

Naozaj dobre vidím, bola som vždy spokojná aj s vybraným rámom, chcem vyzdvihnúť služby pri vyšetrení zraku - precízne stanovovanie potrebných dioptrií, dodržanie času pri objednaní. Empatia, trpezlivosť a ochota pracovníčok optiky, aspoň tých, ktoré s nami komunikovali pri výbere rámov. V niektorých obdobiach je o niečo menší výber rámov. Boli by sme radi, ak by sa zachoval štýl práce tejto optiky, hoci chápeme, že pri ponuke iných /ponúkané veľké zľavy/ je to dosť ťažké. Kvalitu máme radi, okuliare nosíme každý a chceme s nimi dobre vyzerať - môžu byť aj trošku drahšie, ale trendové.

Beata Horváthová

vyšetrenie zraku, dioptrické okuliare, slnečné okuliare

Prišla som so sťažnosťou na zakúpené šošovky. Dostala som dokonalé vysvetlenie a od vtedy celá naša rodina nikdy nevkročila do inej optiky, Ročne vyšetrený zrak a vždy dokonalé okuliare, šošovky na mieru. Vysoká odbornosť, starostlivosť, individuálny prístup. Ste naša rodinná optika - pán Sulek ml. naše oči tak dokonale pozná, že mame vo vás obrovskú dôveru. Chýbajúce parkovanie - veľmi sa teším, že budete mať parkovacie miesta pre zákazníkov. Veľmi vám prajeme, aby v nových priestoroch sa vám darilo ešte viac.

Inge Miškovská

vyšetrenie zraku, aplikácia kontaktných šošoviek, dioptrické okuliare, slnečné okuliare, kontaktné šošovky

Zoznam všetkých recenzií

Kontakt

Ak hľadáte kvalitu, módnosť a vysokú odbornosť - našli ste nás správne! Presvedčte sa sami a navštívte nás.

 

VISUM očné štúdio

  • Adresa: Dunajská 25, 811 08 Bratislava
  • Telefón: +421 2 544 104 93, +421 2 544 338 78
  • Mobil: +421 905 450 973
  • Email: info@optikaexclusiv.sk

Otváracie hodiny

  • Pondelok - Piatok 9:00 - 18:00
  • Sobota 10:00 - 14:00
  •  Nedeľa - Zatvorené

Ochrana osobných údajov